Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Výrobce
Maximální počet portůTechnologieManagementTyp zařízení IP telefonieTyp příslušenství
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 556 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
3 301 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 637 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
2 128 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 003 Kč
s DPH
Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
106 291 Kč
s DPH
Aruba 20p PoE+ / 4p SFP+ v3 zl2 Mod J9990A RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
60 334 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 20p PoE+ 1p 40GbE QSFP+ v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
127 431 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 20p PoE+ 4p 1/2.5/5/XGT v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
127 431 Kč
s DPH
Aruba 24p 1000BASE-T PoE+ v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
95 579 Kč
s DPH
Novinka
Aruba 24p 1000BASE-T v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
87 546 Kč
s DPH
Aruba 24p 1GbE SFP v3 zl2 ModTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
103 612 Kč
s DPH