Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchAruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu703070
Part numberJ9150D
EAN produktu190017245935
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Běžná cena
28806 Kč
Vaše cena bez DPH
6703.31 Kč
Vaše cena včetně DPH
8111 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je8111Kč  s dph
Váš e-mail